новый!
Мы ценим Ваше время.
Open MenuBcе kатегории0Open CartOpen Search
search
Отслеживание и возврат за 14 дней | 250k + продуктов и 2m + запасных частей
Настройки сайта
Сайт (страна)
Cтрана доставки
язык
0
Ваша корзина пустаДобавьте продукт или
перейдите на главную страницу
Бесплатная доставка
на интернет-магазине заказов более 49€ (до 30 кг)
Логин
Cтать клиентом
searchПоиск
Lõugpurusti BISON 280

Lõugpurusti BISON 280

BISON 280&EQ , C
Tовары недоступны
Спросить предложение
×

Спросить предложение

 • Bison 280 on kompaktne ja suure jõudlusega mobiilne roomikutel lõugpurusti mille töö organiks on pikalt turul kasutuses olnud Terex '900mm x 600mm' lõug. Masinas on kütusesäästlik.


  Masinas on kasutatud kütusesäästlikku ja võimsat 'Direct Drive' süsteemi mis kannab mootrori jõu üle purustile purustile ja tagab suurepärase jõudluse jäätmete purustamisel, ehituses ja karjääritööstuses. Selle kompaktne suurus, kiire seadistamise aeg, lihtne transport ja kasutajasõbralik juhtimissüsteem muudavad Bison 280 ideaalseks lahenduseks kõigile väikestele ja keskmise suurusega ettevõtjatele.
  Tootlikuse potentsiaal kuni 200 th

  Bison-seeria purustite valikus on masinad, mis pakuvad oma klassi juhtivat tootlikkust, mitmekülgsust ja suurepärast kütusesäästlikkust. Kiire seadistamisaeg, lihtne intuitiivne töö ja kerge transportimine muudab selle masina ideaalseks lahenduseks paljude rakenduste jaoks.

  Saadaval järgmised Bisoni seeria masinad: Bison 35, Bison 120 ja Bison 280

  Bison 35 on meie kõige kompaktsem liikuv lõugpurusti, mis pakub ideaalset lahendust ehitusettevõtetele ja töövõtjatele, kes soovivad oma ehitus- ja lammutusjäätmeid kohapeal ringlusse võtta. Võimalus reguleerida lõualuu seadistust ja töötada kaugjuhtimispuldist võimaldab kliendile kiiret ja lihtsat seadistamist. Oma intuitiivse toimimise, kiirete seadistamisaegade, kompaktse suuruse ja lihtsuse tõttu on Bison 35 ideaalne lahendus kõikidele väikestele töökohtadele. Tootlikuse potentsiaal kuni 30 th.

  Bison 120 on spetsiaalselt mõeldud operaatoritele, kellele on väga oluline mitmekülgsus, manööverdusvõime ja transporditavus. See on piisavalt väike, et mahutada transportimiseks konteinerisse, kuid piisavalt tugev, et taluda kõige raskemaid rakendusi. Bison 120-l on üks 680mm x 400mm-lõugurusti, mida saab hüdrauliliselt reguleerida, kasutades seadmega kaasasolevat kaugjuhtimispulti. Lõuga juhitakse hüdrauliliselt, võimaldades kliendil purustada, ja eemaldada ummistus, kui see peaks juhtuma. Samuti on lõug võimeline püsivalt töötama ka kleepuvate materjalidega, näiteks asfaldi purustamisel. Võimalus reguleerida lõua seadistust ja töötada kaugjuhtimispuldist võimaldab kliendile kiiret ja lihtsat seadistamist. Bison 120 on ideaalseks lahenduseks kõigi väikeste ja keskmise suurusega tööde jaoks, tänu oma intuitiivsele tööle, kiirele seadistusajale, kompaktsele suurusele ja transpordi lihtsusele.
  Tootlikuse potentsiaal kuni 80 th.


  Фото носит иллюстративный характер
  + Показать больше
 • Bce продукты
   
   
  Stokker - ведущая дистрибьюторская и сервисная компания профессиональных инструментов и машин в странах Балтии
   
  • Служба поддержки Пн.-Пт. 08:00-20:00 | Сб. 09.00-13.00
   
   
   
   
   
   
  Ära vajuta
  Логин
  E-почта
  Mobiil-ID
  ID-картa
  SmartID
  Facebook/Google
  Не знаете свой пароль?
  ID-картa

  Если вы уже являетесь клиентом, мы войдем в систему. Если нет, мы зарегистрируем для вас аккаунт. Легко!

  Вход с Mobile-ID

  Войти с Smart-ID
  • Интернет-магазином Stokker могут пользоваться все клиенты магазина инструментов Stokker.
  • Если вы используете его впервые, закажите пароль по электронной почте или войдите с ID.


  Еще не клиент? Cтать клиентом .